.

.

Оној кој не е храбар боксерски фраза Спортска графичка уметност галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност

Оној кој не е храбар боксерски фраза Спортска графичка уметност галерија завиткана од платно печатење wallидна

DEN 7196.00

Од стока
Во продавницата

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 24 инчи. Истечаните големини на платно вклучуваат стандард : 20 x 1,5 x 16 Голем : 30 x 1,5 x 20 x-во-во-голем : 40 x 1,5 x 30 преголеми : 48 x 1,5 x 36. Уметнички дела се однесуваат на : ракавица, боксерска ракавица, спорт, бокс, Мухамед Али , Цитат, мотивационо. Дизајн од Ерика Билупс. Детска соба, расадник, игротека, училница или детска спална соба . Текстот вклучува : Оној што не е доволно храбар да преземе ризици, нема да постигне ништо во животот. Мухамед Али.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне