.

.

Обобан микрошам чистење и полирање на крпи, крпи по пакет

Обобан микрошам чистење и полирање на крпи, крпи по пакет

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Обобанските микросамски крпи се нова неткаена форма на микрофибер што користи технологија за микро-пунпа на новата генерација, која создава влакна 200 пати пофини од традиционалните крпи за микрофибер и стапици до 7x нејзината тежина во течност, грима и нечистотија. Микро-распрскувачките влакна омекнуваат и чистат подобро по секое миење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне