.

.

рамен црн циркониумски прстен со две жлебови во висок лак

рамен црн циркониумски прстен со две жлебови во висок лак

DEN 476.32

Од стока
Во продавницата

Овој црн венчален прстен на циркониум е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипоалергичен. Оваа ставка има вклопување во удобност. 10мм рамен црн циркониумски прстен со две жлебови во висок лак : овој црн свадбен бенд е издржлив.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне