.

.

Добро ткаени килими со цветни области на отворено дорадо, беж

Добро ткаени килими со цветни области на отворено дорадо, беж

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Со богати, живи бои направени за да одговараат на денешниот декор и најразлични цветни и геометриски обрасци, Дорадо носи квалитетна и креативна флексибилност на дизајни во затворен простор во просторот на отворено. Неговиот 100% полипропилен куп има високо-ниска текстура што се појавува од подот. Предивото е дамки и УВ избледени и лесно се чистат како и да се испуштаат, правејќи ја оваа колекција совршена за простори со голем сообраќај и во затворен простор и надвор. Се одликува со голема отпорност на тешки услови на отворено со естетика на килим во затворен простор. Затегнете, вакуум и исплакнете килим со градинарско црево, по можност преку железница за да помогнете во исцедувањето на водата. Машина направена во Турција. Погодно е за сите поставки за простории, вклучувајќи внатрешен двор, палуба, сончева соба со високо сообраќајно подрачје. Ефекти со високо-ниско куп за да се настанат дизајнот. Отпорност на дамки и нема да згасне над сончевата светлина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне