.

.

Правда девојки Sequin Beanie Hat со пом и нараквици, сет од 2 парчиња

Правда девојки Sequin Beanie Hat со пом и нараквици, сет од 2 парчиња

DEN 192.00

Од стока
Во продавницата

Искра во стил и одржувајте се топла оваа зимска сезона со нејзината нова правда девојки Sequin Beanie и нараквици, сет со 2 парчиња. Симпатичната Beanie има лого -лепенка и faux крзно пом со забавни детали за секвенци и манжетен облик спарен со соодветно пар нараквици со два прста со можност за екран на допир за да може да го користи својот телефон со леснотија. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 капа од грав и 1 пар нараквици. Карактеристики на Beanie : Styling на повлекување; детали за sequin; лого -лепенка на ребреста, манжелена со гребени; Пом Пом на врвот. Карактеристики на нараквици : лого -лепенка; Детали за технолошки прсти за пристап до екран на допир. Правда Бејни капа и нараквици.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне