.

.

Boahaaus Shirin 5-lawer фустан со осветлено огледало во бело за возрасни

Boahaaus Shirin 5-lawer фустан со осветлено огледало во бело за возрасни

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Поддршка на клиентите до 100% задоволително искуство : Ние ќе обезбедиме професионална услуга за клиенти пред и по купувањето. обилен простор за складирање : Фустанот има 5 пространи фиоки, вклучително и оној со делител на накит, обезбедувајќи доволно складирање за целата ваша облека и додатоци. разноврсна и функционална : Ширинскиот фустан е разноврсно и функционално парче мебел што ќе импресионира. Совршено е за секоја спална соба; без разлика дали ја користите како фустан или суета, тоа ќе донесе допир на елеганција во вашата соба . Кажете му збогум на нередот и прифаќајте ја без напор организација! Но, тоа не е сè! Облеката Ширин оди над и подалеку со вклученото осветлено огледало. Неговиот безвременски дизајн беспрекорно се интегрира во кој било декор, подобрувајќи ја целокупната естетика. Ова ви овозможува да ја одржувате вашата спална соба организирана и неред -Среј . Осветлено огледало со LED ленти Додаток : Облеката вклучува огледало со додаток на LED лента, што го олеснува да се подготвувате во секое време. елегантен и модерен дизајн : фустанот Boahaus Shirin може да се пофали со елегантен, модерен дизајн со чисти линии и јасна бела завршница. Одликувајќи се со додаток на LED лента, ова огледало обезбедува совршено осветлување за вашите утрински и вечерни рутини.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне