.

.

Кревет со големина на близнаци со две полици и две фиоки, бело

Кревет со големина на близнаци со две полици и две фиоки, бело

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Стражарот со целосна должина е цврсто прикачена, чувајќи го вашиот безбеден. Под овој мансарда, има две отворени полици за книги и две фиоки за вашата стока за да ја зголеми употребата на просторот. Убавата завршница дава елегантен изглед ја прави оваа рамка за кревет одличен додаток во секоја спална соба, не пропуштајте ја шансата да ја однесете дома денес. Двете полици од лево можат да држат книги, а двете фиоки можат да складираат коефициенти и краеви, максимизирајќи ја употребата на просторот. 【Единствено обезбедување на квалитет】 Изработено од цврсто борово дрво и висококвалитетно MDF, овој кревет обезбедува голема стабилност. Спецификација : Големина : Тип на близнак на производот : мансарден кревет Број на пакет : 2 Материјал : иверица+MDF+Pinewood Боја : Бела/ сива/ еспресо целосна димензија на производот : 76,7 "L x 43,8 " W x36. Со овој дизајн за заштеда на простор и цврста конструкција, овој кревет е наменет да биде вашиот најдобар додаток во вашата спална соба. Нашите дизајни промовираат и удобност и елеганција.4 "H целосен производ Тежина : 160 bs Тежина Капацитет : Горниот кревет : 175 bs Препорачана Дебелина на душекот : Горниот кревет : 4-6 "Број на фиоки/полици/клупи : 2 полици/2 фиоки Потребни се дополнителни алатки : Сите алатки вклучуваат мансарда совршено служат домови со ограничено простор.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне