.

.

Торонто Рапторс НБА -бок -блок Персонализирана крпа за плажа

Торонто Рапторс НБА -бок -блок Персонализирана крпа за плажа

DEN 495.84

Од стока
Во продавницата

Додадете некој тимски дух на следната плажа или базен ден со официјално лиценциран НБА "Боја блок " Персонализирана крпа за плажа од страна на Северозападната група, ДОО. Оваа мека и апсорбирачка крпа од 30 "x 60" е дизајнирана со ваша персонализација во распоред на блок во боја, во кој има името на тимот, логото и воспоставената година. Дајте му на оваа персонализирана крпа како дополнителен посебен подарок или персонализирајте го еден за себе, совршено е за секој сончев ден! Официјално лиценцирана НБА. 30 "x60" мека и апсорбирана крпа за плажа. Персонализирани.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне