.

.

Диносауруси доцни балони, 6 п.п.

Диносауруси доцни балони, 6 п.п.

DEN 239.68

Од стока
Во продавницата

Вклучува (6) балони со латекс во разновидни бои. Една големина диносауруси латекс балони, 6pk : Оваа тема е хит за забави уште од зората на времето. Гостите ќе рикаат со возбуда со ова. Вклучува шест разновидни балони со латекс. Овој производ е изработен од латекс.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне