.

.

EasyFashion 5-Tier прилагодлива решетка за складирање, 35,5 L 16 W 71 H, сребро

EasyFashion 5-Tier прилагодлива решетка за складирање, 35,5 L 16 W 71 H, сребро

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Овој сет со висококвалитетно складирање на 2 парчиња е изработен од галванизирана метална плоча. Цврстата структура може да задржи до 386 lb оптоварувања по ниво. Може да се користи одделно или комбинирано со други полици во поголем простор за складирање за да се задоволат вашите различни потреби. Исто така, нивото на прилагодливи полици за да одговара на најразлични предмети. Неговиот бездушен дизајн овозможува лесно да се собере и да се расклопи. Оваа решетка за складирање може да се расклопи во компактна големина за лесно складирање и транспорт, совршен за употреба во кујни, бањи, соби, дневни простории и гаража, итн. Количина : 2. Дебелина на железна рамка : 0,024 инчи. Макс. Капацитет на тежина (по ниво) : 386 lb. Димензии : L 35.5 '' x w 16 '' x h 71 ''. Дебелината на секоја табла за МДФ : 0,2 инчи. Материјал : МДФ табла и галванизирана железна рамка. Боја : Сребрена. Бруто тежина (производ во кутијата) : 31,5 lb. 5 полици.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне