.

.

Данскин сега женски беспрекорни спортови, пакувања

Данскин сега женски беспрекорни спортови, пакувања

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Овој женски дво-пакет спортски градник поставен од Данскин сега е одличен начин да ја проширите вашата секојдневна гардероба без да ја пробиете банката. Направено е од ткаенина што може да се дише за долготрајна удобност и е солидна боја за лесна мешавина и совпаѓање. Вградената технологија за мазно обликување обезбедува прилагодено вклопување, додека својствата на влага за губење на влагата ќе ве одржат ладни и суви кога работите ќе започнат да се загреваат. Збир на ленти за рамо, го комплетираат овој сет за спортски градници со два пакувања, кој доаѓа во најразлични забавни бои за да изберете за да можете да ја најдете совршената за вас. Danskin Now Women's Leansledle Sportsbra, 2 пакет : 94% најлон, 6% спандекс. Средно влијание. Сет за спортски градник со два пакувања. Влага за губење. Ткаенина за дишење. Беспрекорен дизајн. Вградена технологија за мазно обликување. Без ознака за дополнителна удобност. Достапно во разновидни бои.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне