.

.

NoUSB A до молња 6ft плетенка кабел

NoUSB A до молња 6ft плетенка кабел

DEN 143.84

Од стока
Во продавницата

Наша цел е да внесеме повеќе бои во вашиот секојдневен живот. Овој USB-A до молња 6 стапки (1,8 M) кабел е покриен со најлонска плетенка јакна што обезбедува дополнителна издржливост. Работи со вашите уреди со Apple кои имаат порта за молња и порта за полнење USB-A. Доаѓа во 3 бои, виолетова, сина и црвена боја. Ја избра бојата што ви одговара најдобро и ужива во производот! Nobrand USB A до молња 6ft плетенка кабел. Поврзува уред за молња со USB-A порта. Пренесување на податоци при полнење; Трансферот забрзува до 480 Mbps. Моден плетенка кабелска обвивка за дополнителна издржливост. Лесен приклучок за зафат : Дизајн на приклучок за корисникот што го прави полесно да го држите кабелот. Што има во кутијата? 1 USB-A до молња кабел 6 ft (1,8 m).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне