.

.

36 Современа лизгачка врата со замрзнати стаклени панели, вклучува патека и хардвер во бело

36 Современа лизгачка врата со замрзнати стаклени панели, вклучува патека и хардвер во бело

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Завршено од обете страни за флексибилно поставување во вашиот дом. Идеално за области во вашиот дом каде што сакате да заштедите простор, вратата од штала е одлична алтернатива на вратата за замав и безбедно се лизга по хардверот на патеката паралелно со wallидот, без да оштетите никакви завршувања.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне