.

.

Засекогаш колекционерски тематски гноми верзија 2, тигрите на државниот универзитет во Луизијана

Засекогаш колекционерски тематски гноми верзија 2, тигрите на државниот универзитет во Луизијана

DEN 350.56

Од стока
Во продавницата

Оваа официјално лиценцирана втора верзија Thematic Gnome става забавен нов спин на прикажување на вашиот омилен тим. Стоејќи околу 11 инчи високи и изработени од висококвалитетен, тежок материјал од смола, овој гном би бил одличен додаток на пејзажот на секој обожавател! Секој гном има смели бои, логоа и тема специфични за вашиот омилен тим! Секој е толку уникатен, ќе сакате да ги соберете сите! Засекогаш колекционерски тематски гном верзија 2, тигрите на државниот универзитет во Луизијана : Официјално лиценцирани. Тематски гном. Специфични тимски бои и карактеристики. Изградба на смола. Димензии : 10 "l x 4" w x 4 "ч.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне