.

.

Сликање на Кејт и змеј “на завиткано платно

Сликање на Кејт и змеј “на завиткано платно

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Големина 31 "h x 24 " w x 1. Тип на производ : Печатење на сликарство.5 "d - целокупна ширина - од страна на страна : -24 ". Тема : -Фигури. Предмет : Бројки. Примарен уметнички материјал : платно.5" D) : Голем 33 "-40".Карактеристики : -Ирити подготвени да висат. Големина (52 "H x 40" W x 1,5 "D) : преголем 41" и погоре. Големина 31 "H x 24 " W x 1. Севкупна ширина - страна на страна : 40 ". -Рарт од Холи Воџан. Димензии : Големина 31 "H x 24 " W x 1. Севкупна тежина на производот : 9 фунти. -Наклучува сертификат за автентичност.5 " D - целосна тежина на производот : Карактеристиките на MAAX7361 пристигнуваат подготвени да висат.5 " D -Големина : -Large 33 "-40 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 24 ". Големина 31 "H x 24 " W x 1. Големина 39 " H x 30 "W x 1. Среден : Giclee Printed. Големина (31 "H x 24" W x 1,5 "D) : Среден 25" -32 ". Примарен уметнички материјал : -Канвас. Севкупна тежина на производот : 12 фунти. Уметник : Холи Воџан. Тип на производ : -Отпечаток на сликарство. Боја : Сина/жолта. Големина 39" H x 30 "W x 1,5" D целосна висина - од горе до дно : 39 ". Уметнички дела од Холи Воџан. Димензии Големина 31 "H x 24" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 31". Големина 39 " H x 30 "W x 1. Пол : -нетрална.5 "D -големина : -Medium 25 " -32 ".5 "D - целокупна висина - од горе до дно : -31 ". Големина 39 " h x 30 "w x 1. Временски период : -образно. Боја : -Blue/Yellow. Професионално се протегаше рака.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне