.

.

Главни мрежи - Сина плоштад пластична тамблер, 26 -унца

Главни мрежи - Сина плоштад пластична тамблер, 26 -унца

DEN 232.00

Од стока
Во продавницата

Димензии на производот : 3,50-инчен дијаметар со висина од 6,75 инчи. Главни места со 26-унца квадратни пластични клогари, сина 26 капацитет на течности за унца. Содржина на материјал : Полипропилен пластика.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне