.

.

Нов стандарден замена на под-картата, се вклопува во 1999 година- Хонда Одисеја

Нов стандарден замена на под-картата, се вклопува во 1999 година- Хонда Одисеја

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме нов стандарден штит за замена на подкорот. Тој е дизајниран да го замени постојниот штит на под -карпа. Тоа одговара на вашата Хонда Одисеја од 1999-2004 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи Нов стандарден замена на под-картата, се вклопува во 1999-2004 година Хонда Одисеја направена од пластика. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Се вклопува во изборот : 1999-2004 Хонда Одисеја и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне