.

.

Sumbell Industries Модни потпетици розово цвеќе глам дизајн графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, 16x20

Sumbell Industries Модни потпетици розово цвеќе глам дизајн графичка уметност сива врамена уметничка печатена

DEN 7196.00

Од стока
Во продавницата

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Зивеи Ли.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне