.

.

Темски кошула со долги ракави на Georgeорџ и големо машко, со големини до 5xl

Темски кошула со долги ракави на Georgeорџ и големо машко, со големини до 5xl

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Мек допир, забавен избор на бои и го имате - вашиот нов омилен врв. Термичкиот кошула со долг ракав на Georgeорџ е ажурирана верзија на безвременскиот класик. Совршен за стил на денешен ден. Исклучиво на. Материјал : 65% памук/35% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер со плоча со три копчиња. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Термичка текстура. Термички Хенли со долг ракав за мажи од Georgeорџ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне