.

.

Блуза со ракави на пионерскиот плоштад врат Раглан, женски

Блуза со ракави на пионерскиот плоштад врат Раглан, женски

DEN 303.84

Од стока
Во продавницата

Оставете траен впечаток со овој квадратен врат Раглан Блуза од ракав од Pioneer Woman. Овој квадратен врат на вратот е обликуван со прекрасна текстурирана ткаенина од креп и е прекрасно детални ракави со три четвртини со должина со деликатни чипка вметнува низ секоја рака за женски допир. Оваа печатена блуза со пуловер ќе биде зачудувачка без оглед како ја стилизирате. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : квадратен врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : 3/4 РАГЛАН РАБОТИ со чипка инсерти. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Alliver Print Crepe ткаенина. Квадратна блуза за вратот за жени од пионерската жена. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на Ree Drummond и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне