.

.

Уникатни поволни цени мека нејасна кадифен плишано карирано карирано ќебе, 60 80

Уникатни поволни цени мека нејасна кадифен плишано карирано карирано ќебе, 60 80

DEN 303.84

Од стока
Во продавницата

Направено од руно лице и кадифен Шерпа обратно, карираното ќебе за руно е совршен избор за патување или подарок на вашите сакани пријатели. Класичните карирани обрасци и бои го оживуваат ќебето за фрлање со елегантен изглед за да ја надополнат вашата декорација на просторијата. Ова е совршено ќебе за завиткување на вашиот тросед или стол за да се смирите со добра книга или додека гледате филм. Или користете го како декоративно ќебе на крајот на каучот или креветот. Земајќи го ќебето дома и имате добро друштво во вашиот живот. Машинско миење со ладна вода одделно на нежен/нежен циклус. Тргнете се суво на тивок оган. Избегнувајте директна топлина, без белило. Ова карирано ќебе е отпорно на брчки и избледени, не е лесно да се пролее. Треба да се измие пред прво да се користи ќебе за руно. Службеност на потекло : Увоз на датотека Содржина : 100% полиестер уникатни поговори за меки нејасни плишани плишани карирани карирани ќебе, 60 "x 80", руменило+бело 330 GSM Fleece Top и 220 GSM SHERPA Revers ќебе. Големина на фрлање : 50 "x 60" (w*l), големина на близнаци : 60 "x 80" (w*l). Мека, густа и дише. Кариран дизајн. Машина за перење. Класичен модерен Шерпа карирано руно фрла ќебе. Земја на потекло : Увезена содржина на ткаенина : 100% полиестер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне