.

.

Relaxzen Lincoln Luxury Power Lincliner со топлина и масажа, сива

Relaxzen Lincoln Luxury Power Lincliner со топлина и масажа, сива

DEN 10384.00

Од стока
Во продавницата

Ресетирање на ресетирање Враќање на столот во оригинална почетна позиција со притискање на копче.Од раниот иноватор во седење за масажа, 60-7050m Lincoln Power Recliner е добредојдено одминување дома, па дури и на работа. 8 режими на масажа и 5 интензитети; Независно поставување на топлина. Целосно електричен лежиште со прилагодлива потпирачка за глава и лумбална поддршка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне