.

.

Врзач на машка машка форма за затоплување со сингл, затоплување

Врзач на машка машка форма за затоплување со сингл, затоплување

DEN 367.68

Од стока
Во продавницата

Право на единечен слој на Wrangler Sight Fit Pantthe Pantthe Wrangler Pright Fight Layer Pants, панталони за затоплување имаат комунални лажички предни џебови, страничен џеб од патент и страничен џеб од велкро, обезбедувајќи многу простор за носење на најважните работи. Поставата за руно им дава на овие панталони дополнителна топлина, така што ќе останете удобни на отворено оваа есен и зима. Директно одговара. Комунални лажички предни џебови. Страничен џеб за патент. Подготвено руно. Гусет. Стил# NW675mg. 70% полиестер, 30% рециклиран полиестер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне