.

.

Collectionенска колекција на списанија Reba Ankle Strap Flat Grey Fau кожа 7. М.

Collectionенска колекција на списанија Reba Ankle Strap Flat Grey Fau кожа 7. М.

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Flaunt шик стил кога излегувате да ја носите колекцијата Roughte Reba Reba Ankle Strap Flat. Овој стан со укажа на пети се одликува со гаден каиш на глуждот со тока за цртичка на шарм. Подложната влошка е дизајнирана да понуди удобност на нозете. Податоци и бенефиции за лентата со тока за прицврстување на кожени кожни обложувалници со рамна потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне