.

.

Витамин вода суштински 12oz 8pk

Витамин вода суштински 12oz 8pk

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Glaceau vitaminwater® Хранливи материи Подобрена вода за вода портокалова портокалова. Лунчбокс Пријателска големина.Сесенцијална (витамин Ц). Воден пијалок, подобрен хранливи материи, есенцијално, портокалово-портокалово. (Витамин Ц). Ароматизирани + други природни вкусови. Пријателска големина на ручек. По шише : 70 калории; 0 g седнати маснотии (0% ДВ); 0 мг натриум (0% ДВ); 19 g шеќери. Направено за Гласео.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне