.

.

Чудо нација Бебе и мали деца Ромпер и Хет сет, 2-парчиња, големини 12м-5Т

Чудо нација Бебе и мали деца Ромпер и Хет сет, 2-парчиња, големини 12м-5Т

DEN 159.68

Од стока
Во продавницата

Облекајте го за забава со топло време со овој ромпер и капа поставена од Wonder Nation. Супер-мекото во ткаенина од магла, во едно парче ромпер има кратки ракави и вратот на Хенли за да му помогне да изгледа кул и да се чувствува пријатно. Реверзибилната капа за корпи е симпатична и практична завршница на оваа забавна облека. Исклучиво на. Материјал : Ромпер : 60% памук/40% полиестер; Капа : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : ромпер и капа. Карактеристики на Romper : опуштено вклопување; Хенли деколте со копчиња со копчиња и копчиња од дрво; без ракави; два џебови на цвест; печатење на сите. Карактеристики на капа : стил на корпа; Реверзибилна со печатење од едната страна и отпечатете ја од друга страна. Облеката за ромпер и капа на бебиња и мали деца постави 2 парчиња од Wonder Nation.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне