.

.

HealthMate Mini Stepper со метар и UPG AAA пакет

HealthMate Mini Stepper со метар и UPG AAA пакет

DEN 1711.84

Од стока
Во продавницата

Mini Stepper Wagan Corporation со метар е одличен за секој што бара да ја доживее професионалната ефикасност на вежбање во теретана во удобните граници на нивниот дом. Лесна за читање LCD конзола прикажува време, растојание и калории. Едноставно поставете го Mini Stepper пред телевизорот, вклучете го омиленото шоу и пред да го знаете тоа ќе се изврши тренингот. Чувајте го целосно наполнет со кутијата за вредност на батеријата со 40 пакувања AAA 40 пакет. Комплетот вклучува : . Зафаќа помалку од 1ft x 1,5ft простор. Дигиталниот приказ го нуди кумулативното време на вежбање. Покажува време, растојание и калории изгорени. 4 претходно поставени програми за вежбање. Прилагодлив отпор. Некскид. Вклучува степер, алатка за склопување и прирачник. 1.5 V. Формулација на јаглерод цинк за дополнителна услуга со тешки работи. Идеално за уреди со низок одвод како часовници, далечински управувачи, LED фарови и LED светла. Етикетирани и спакувани со рециклирана хартија и пластика за миленичиња. 40 ПК.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне