.

.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Потпис од Levi Strauss & Co. Shortsенските високи шорцеви со високиот пораст комбинираат удобност и тренд дизајн совршено. Направени со мек, лесен, тексас на истегнување, тие имаат валана манжетна и исцрпена, исфрлена полите. Разноврсна опција за месеци со топло време. 69% памук/30% полиестер/1% еластан. Тексас. Супериорно високо истегнување. Седи на половината. 3 "Inseam. Потпис од Levi Strauss & Co. Shortsенски високи шорцеви комбинираат удобност и тренд дизајн совршено. Направени со мек, лесен, тексас на истегнување, тие имаат валана манжетна и исцрпена, залепена полите. Разновидна опција за топло -Помазни месеци. ZIP лета. Продажба на одржлив стил/7552000.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне