.

.

Без граници Јуниори фустан со џемпер со ланец, големини XS-xxxl

Без граници Јуниори фустан со џемпер со ланец, големини XS-xxxl

DEN 280.00

Од стока
Во продавницата

Задолжителен стил без фустан од џемпер на ременот на ланецот на границите. Краток и флерт, овој фустан има ласкава вклопување и силуета на пламен и појас на ланецот со златен тон што додава трендовски акцент. Спарете го со хулахопки и чизми за модерен спин на ретро изглед или испробајте го со забавни станови за обичен, викенд изглед. Само на. Материјал : 70% рајон/30% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Fit и Flare. Должина : мини фустан; 33 ”долг од центарот на задниот врат за големина M. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : деколте за лажичка; мека плетена ткаенина; 2x2 ребрести текстура; Појас на ланец на злато; нелиран. Облека со џемпер со ребра со ланец за помлади од без граници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне