.

.

Crocs Women'sенски класичен животински реми платформа Флип-флоп сандала

Crocs Women'sенски класичен животински реми платформа Флип-флоп сандала

DEN 559.84

Од стока
Во продавницата

Класичниот флип - го зголеми класичниот платформа Флип се оживува со смела нови графики за печатење на животни. Покажете ја вашата дива страна во овој стилски обнова на нашите класични флип -флип, во кој има покачена, текстурирана пета и шест дупки во секоја флип за да се овозможи персонализација со привлечностите од ibиббиц. Оригиналната перница од пена Croslite ™ ќе ве задржи удобно поддржани бидејќи живите животински отпечатоци го преземаат вашиот стил на следното ниво. Crocs Women's Classic Animal Remix Platform Flip-Flop Thong Sandal. Прилагодено со ibиббиц ™ шарм. Иконски Crocs Comfort ™ : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне