.

.

Колекција за прилагодени изрази, ролери за филтрирање на безжична светлина, шепот, 3 4 Ширина 72 Должина

Колекција за прилагодени изрази, ролери за филтрирање на безжична светлина, шепот, 3 4 Ширина 72 Должина

DEN 751.84

Од стока
Во продавницата

Колекцијата на изрази се одликува со живописни, заситени бои со суптилни текстури кои убаво ќе го надополнат вашиот декор за дома. Ткаенините за филтрирање на светлина ја омекнуваат влезната светлина додека ја одржуваат приватноста. Колекција на сопствени изрази на леволор, безжична светлина за филтрирање на светлина, сенка : Направено е направено за совршено вклопување. Внатре во монтирање. Вклучува стандардна валенција со вметнување на ткаенина за појавување за да се покрие ролерината цевка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне