.

.

Слајд сандали за мажите за зачудувачки

Слајд сандали за мажите за зачудувачки

DEN 223.84

Од стока
Во продавницата

Направете рудникот Марвел. Овие кул клоци се супер надградба на вашата колекција на обувки со кул, шарени отпечатоци. Со лесен за носење, стил на лизгање, овие машки сандали на Марвел се убав додаток на вашата поп култура и изглед на стрипови. Материјал : вештачки горен; Рачно изработена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање. Карактеристики : Отворен пети; контрастни отпечатоци. © Марвел, сите права се задржани. Машки Марвел сандали.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне