.

.

Исечете ја женската блуза со вратоврски вратоврски

Исечете ја женската блуза со вратоврски вратоврски

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Безвременски, но сепак модерно со проток, блуза за вратоврска на вратот ја прави секоја облека дополнителна посебна. Од ден на ноќ, биро до денес, вашата нова омилена блуза нуди ласкаво вклопување и женствена вибрација благодарение на замолченото деколте со акцент на вратоврска и малку чисти ракави. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 ”и носи големина S. одговара : модерна. Деколте : Сместено деколте со детали за вратоврска. Затворање : стил на пуловер. Ракави : чиста ¾ должина на блузонските ракави со еластични манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; наредено тело. Смешен вратен врат на вратот за жени од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне