.

.

С. Поло Асн. Поштенски стаж за мажи

С. Поло Асн. Поштенски стаж за мажи

DEN 384.00

Од стока
Во продавницата

Чувајте го случајно и ладно цела сезона со американскиот Поло Асн. Поштенски од четвртини за мажи. Со директно вклопување, и мека завршница на руно, ова е четвртина патент што ќе сакате да го носите секој ден. Пар со фармерки и вашите омилени патики за опуштен, вонреден изглед. Моделот е април. 6'1 "Носење големина М.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне