.

.

Благородна куќа Самсон беж ткаенина кралица целосна глава

Благородна куќа Самсон беж ткаенина кралица целосна глава

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Уживајте во ова копче со копче и влечење во вашиот дом денес. Одликувајќи се со зафатен раб, оваа глава е одлична за секој што сака да додаде нешто дополнително на нивниот кревет. Не само што учењето додава на целокупната привлечност на оваа глава, туку и со копчињата на јадрото на самите headboard, давајќи целосен прекрасен поглед во секое време кога ќе ја зачекорите вашата спална соба. Оваа глава, исто така, има железни нозе, овозможувајќи ви да ја прикачите на речиси секоја рамка за кревет. Вклучува : една (1) табла. Материјал : ткаенина, железо. Димензии : 3,15 инчи длабок x 62,20 инчи широк x 53,94 инчи висок. Боја : Беж. Завршување на нозете : Црно. Потребно е собрание.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне