.

.

Девојки на вратот на екипажот на екипажот

Девојки на вратот на екипажот на екипажот

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Оваа екипа на вратот на екипажот со избледена слава е мора да има суштинско значење за вашата млада девојка. Едноставната конструкција ја прави оваа маица разноврсна и може да биде стилизирана на многу начини. Кратките ракави се и деколтето на екипажот обезбедуваат удобно вклопување за целодневно носење. Оваа маичка е одлична за положување под нејзината училишна униформа, или на врвот на подолга кошула со ракав, додека таа е надвор игра со пријателите на студениот ден. Со ознака помалку внатрешни и презаситени внатрешни споеви за дополнителна удобност, оваа кошула ќе се чувствува добро на нејзината кожа и нема да ја ограничи подвижноста. Оваа мета е достапна во разновидни бои за бесконечни можности за спарување. Избледена слава на девојчињата на екипажот на вратот : 100% памук. Маица за девојчиња. Кратки ракави. Деколте на екипажот. Внатрешно означување. Директно полите. Редовно вклопување. Достапно во разновидни бои. Машината измијте ладно одделно или со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо кога е потребно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне