.

.

Време на одмор Сребрена фолија Поинтетиа клип

Време на одмор Сребрена фолија Поинтетиа клип

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Поставете ја секоја poinsettia точно таму каде што сакате и само стегајте се на место со помош на клип-дизајн. Димензиите на производот се 11 "x 11" x 1 ". Клиповите за време на празник, кои се карактеризираат со метален клип за лесно поставување и прават совршен избор за домови со деца и миленичиња, бидејќи тие нема да паднат на вашето дрво, венци или венци еднаш прикачени со клипот. WM точка # 574826128 Сребрена фолија. Овие клипови на Poinsettia додаваат искра и боја на вашето дрво, венец или венец во сребрена фолија, печат на ткаенина Понги. Може да се користи за украсување на новогодишни елки, венци и венци, или да се користат за персонализирање на завитканите подароци.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне