.

.

Време на одмор 20 ККТ Вибоконски третман Торпи за Божиќ 4 x9.5 со врски за пресврт- бела поларна мечка

Време на одмор 20 ККТ Вибоконски третман Торпи за Божиќ 4 x9.5 со врски за пресврт- бела поларна мечка

DEN 287.84

Од стока
Во продавницата

Раширете неколку празнични расположени со овие торби за третман со врски со пресврт со симпатична поларна мечка и дизајн на пингвини. Овој пакет вклучува 20 торби за третман и 20 врски за обезбедување на добрите внатре. Овие торби се 4 "x 9,5 ", што значи дека тие се совршена големина за полнење со бонбони, печива, ситници или забави на забави и минуваат на забави и други прилики. Јасниот материјал за целофан ви овозможува да ги видите добрите внатре. Изберете од најразлични забавни Божиќни дизајни. Бидете сигурни дека сте подготвени да славите со овие временски услови за одмор со врски со пресврт. Бренд за време на одмор. Однесувајте се кон торбите. 20 вреќи со броење, 20 врски со пресврт. Божиќни тематски дизајни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне