.

.

Ноќната вибрација на Син и Лука Јуниорс, Лиза, го врати својот костим за капење во костим за капење

Ноќната вибрација на Син и Лука Јуниорс, Лиза, го врати својот костим за капење во костим за капење

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Добиваме летни вибрации од оваа лиза Блалет пливање од акценти на Син Громет. Контраст за печатење. 80% најлон/20% спандекс. Миење на рацете. Увезени. Заврши за капење на костими за капење на костими за капење од Cyn & Luca.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне