.

.

Девојки на Дејзи Фуентес девојки 11 Топло розов сјај Ранец од камчиња

Девојки на Дејзи Фуентес девојки 11 Топло розов сјај Ранец од камчиња

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Вашата малечка ќе ги сака шарените детали и секојдневната алатка на ранецот на овие девојки од Дејзи Фуентес. Овој мал ранец е изработен од елегантна кожа од камчиња и има прекрасно сјајна панел на предната страна со везено лице и сет на 3Д уши. Предниот џеб за поштенски патенти е совршен за предмети за одење, додека изненадувачки пространиот главен оддел има затворање на поштенски пат за да ги обезбеди нејзините домашни задачи, моливи, ручек и други најважни работи. Вршените ленти за рамо се прилагодливи за удобно носење. Корисна јамка за шкафче го комплетира ранецот со кожен кожен ранец, кој е достапен во задебелена топла розова боја и прави одличен подарок за девојчињата кои се упатуваат кон училиште. Hotешка розова сјај на Daisy Fuentes Girls Thopter Pebber : 100% PU. Ранец на девојчиња. Изградба на кожа од камчиња. Сјајниот панел од предниот дел со извезено лице и 3Д уши. Предниот поштенски џеб. Зимперен главен оддел. Прилагодливи ленти. Јамка за шкафче. Достапно во топла розова боја. Само миење на рацете. 11 x 8,5 x 3,5.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне