.

.

Женски возвишен свилен црн туничен врв

Женски возвишен свилен црн туничен врв

DEN 281.28

Од стока
Во продавницата

24/7 Облека за удобност ви носи уште еден супер удобно и ласкаво гардероба со овој свилен црн туничен врв. Направено од мека, лесна мешавина од влакна за нега што убаво патува, добивањето глам никогаш не било толку едноставно, 24/7! Потписот, намалувањето на ова до минута до минута црна туника го прави зашеметување. Спарете го со омилените фармерки или фустано здолниште-ова оди каде и да правите. Со грациозен врат од лажичка и три четвртини ракави, тоа е дефинитивно четири сезони во плакарот на кој било моден. CF295. Туника Врв/В-врат. Цврста боја. Обична блуза. секоја пригода. Лизгајте се во овој удобен и проток на туника од 24/7 удобна облека за тој лесен ноќен ден. Со мала лажичка V-Neckline и лесни 3/4 ракави, оваа туника лесно се облекува нагоре или надолу за различни настани во текот на целата година. Разновидното парче е ласкаво на секоја фигура и неопходен врв во секоја гардероба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне