.

.

Бујно лаванда октомвриски тркалезни чаршави, брои

Бујно лаванда октомвриски тркалезни чаршави, брои

DEN 201.28

Од стока
Во продавницата

Оваа бујна лаванда Окти тркалезна тава го прави чистењето брзо и лесно на крајот на забавата. Овој чаршав мери 82? круг. Тоа е едноставна декорација, но сепак ја прави вашата забава многу подобра. 3 бујни лаванда Окти тркалезни чаршави. Написи за чаршави мерка 82? круг. Сместата лаванда Окти тркалезна тава е направена од хартија и полиестер. Совршен за секој настан. Координира со други бујни материјали за партија лаванда.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне