.

.

Обичен чевли на девојчињата искра

Обичен чевли на девојчињата искра

DEN 480.00

Од стока
Во продавницата

Вашето малечко ќе ги сака овие стилски и удобни избледени славни девојки за девојчиња од искра, чиста чевли. Одликувајќи се со издржлив полиестер на горниот дел со супер-симпатична сеопфатна текстурална шема на сјај, овие чевли со чипка искра на сончевата светлина и имаат подножје за подножје за дополнителна удобност. Исто така, има и пригодна јамка на потпетици во задниот дел за да ги направи овие патики по управливи. Надворешната плоча на TPR и ткаенината е флексибилна, но издржлива и има ѓон што не е обележување. Овие чевли за девојчиња се достапни во сребро и се одлична комбинација на класичен стил и модерни материјали. Изборен слава на девојки за девојчиња, чипка, чиста чевли : Сјајот Пу Горна. TPR, надворешна ткаенина. Обични чевли. Целокупната текстурална шема на сјајот на горниот дел. Ленти со метални очни капаци. Подготвено стапало. Не-обележување ѓон. Тркалезна пети. Јамка на потпетици. Достапно во сребро. Користете мека четка за влакната за да отстраните каква било површинска нечистотија или прашина од чевлите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне