.

.

Линијата за враќање на горивото одговара на Изберете: 1997-2001.2004- Blazer Chevrolet

Линијата за враќање на горивото одговара на Изберете: 1997-2001.2004- Blazer Chevrolet

DEN 5119.84

Од стока
Во продавницата

Цевка ASM-гориво RTN RR линија за враќање на горивото Дополнителни карактеристики Боја : Црна. Fits Select : 1997-2001.2004-2005 Chevrolet Blazer 1997-2001 GMC Jimmy 1997-2001 Olds Mobile Bravada и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит додаток за да проверите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне