.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ТРИ розови букети расфрлани карпи Цветна аранжман Графичка уметност авион црно лебдечко платно печатење wallидна уметност, дизајн од ziwei li

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ТРИ розови букети расфрлани карпи Цветна аранжман Графичка уметност авион црно лебдечко платно

DEN 669.44

Од стока
Во продавницата

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 21 x 1,7 x 17 рамка, 20 x 1,5 x 16 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над издржлива фондација за дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . уметнички дела се однесуваат на : растение; цвет; цвет; цветен букет; цветниот аранжман; сликарство; роза. Дизајн од Ziwei Li.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне