.

.

Miabellaенски карат аметист и карат дијамант 14KT Rose Gold Gold Solitaire Ringвонат прстен

Miabellaенски карат аметист и карат дијамант 14KT Rose Gold Gold Solitaire Ringвонат прстен

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Покажете му на светот кралицата на вашите срца со овој исклучителен прстен за ангажман на Миабела Аметист и Дијамант. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Јасност на дијаманти : I2-I3.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне