.

.

Машка не'рѓосувачки челик фенси бенд со кубна цирконија

Машка не'рѓосувачки челик фенси бенд со кубна цирконија

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

На денот на вашата свадба, почестете ги своите завети и презентирајте му прекрасен опсег од не'рѓосувачки челик. Рамка драматично низ центарот, тркалезна кубна цирконија. Извлечете искра на око. Убава изјава за посветеност, овој широк прстен има заоблена шипка за да обезбеди удобно вклопување. Изјава за посветеност во стилот на Уинкес, овој машки свадбен бенд. Нудејќи задебелен контраст во боја и умен аранжман на текстури, овој свадбен бенд е само негов стил. Внатрешноста на Шанк е заокружена за удобно вклопување. Одличен подарок за Денот на таткото, роденден, годишнина, Божиќ или посебна пригода.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне