.

.

Woyspun Women'sенски ткаен јака од пижама врвот, големини S до 3x

Woyspun Women'sенски ткаен јака од пижама врвот, големини S до 3x

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Само на. Зарем не го сакате само тоа јасно, кул чувство на ткаени ПЈ? Оваа пижама од јака од јака од oyојспун е умствено направена во воздушен рајон и памук, совршен за еден ден да се забавувате дома или добра ноќ на спиење. Опуштеното вклопување обезбедува лесно движење, завршено со стилизирање на копчињата и цевки за контраст за тој пријатна, позајмена-хис-пиџами изглед. Спарете го со појавување на радосни ткаени панталони (продадени одделно) за комплетен сет. Материјал : 70% рајон/30% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'8 "и носи големина S. Fit : Опуштено. Деколте : јака од изрез. Затворање : Предно затворање на копчето. Ракави : кратки ракави. Џебови : 1 џеб на градите. ; Кошула полите. Womenенска ткаена јака од пижама на врвот од oyојспун.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне