.

.

Дизајн на „Антички птици живот vii“ Традиционална врамена платна wallидна уметност печатење

Дизајн на „Антички птици живот vii“ Традиционална врамена платна wallидна уметност печатење

DEN 638.40

Од стока
Во продавницата

Нашите ликовни уметнички отпечатоци од платно се печатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување . Карактеристики : . - Лесно е да се обеси ова платно, принт е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија. - Премиум квалитетен памучен платно . - Стил : Традиционален.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне