.

.

Taylor Wire Verte Tay Thundervolt 8. Прилагодено цилидно црвено вклопување Изберете: 2001- Chevrolet Cavalier Base CNG, 1998- Chevrolet Cavalier

Taylor Wire Verte Tay Thundervolt 8. Прилагодено цилидно црвено вклопување Изберете: 2001- Chevrolet Cavalier

DEN 9439.84

Од стока
Во продавницата

Taylor Wire / Vertex Thundervolt 8.2 Прилагодено 4 цилиндрична црвена жица Taylor / Vertex 82231 Tay82231 Thundervolt 8.2 Прилагодено 4 цилидно црвено дополнителни карактеристики Боја : црвена. FITS Изберете : 2001-2002 Chevrolet Cavalier Base/CNG 4 CYL 2.2 L 1998-2000 Chevrolet Cavalier 4 Cyl 2.2 L 2002 Pontiac Sunfire 4 Cyl 2.2 L 1998-2001 Pontiac Sunfire SE 4 Cyl 2,2 L и повеќе-Додадете го вашето возило во нашето вклопување додаток за проверка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне